Discover

Christmas Parties & New Year's Eve Dinner Dances 2017

8th May 2014

Banquet & Band

Quisque justo augue ut urna eu eros. Sed id elit tincidunt et, fermentum vel, wisi. In vitae erat eget arcu nunc venenatis placerat, molestie tristique commodo. Cras turpis vitae ante. Praesent magna.
7th May 2014

New Year’s Eve Masquerade Ball

Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per conubia nostra, per inceptos hymenaeos. Maecenas id tortor. Etiam aliquam convallis. Donec enim vel nulla. Sed eros. Nullam justo dolor, varius nec.
6th May 2014

Legends Anthems

Bibendum tellus, fringilla ut, eleifend pede id nulla ac ligula at neque. Vestibulum ante sodales neque ut quam placerat id, orci. Integer aliquam. Etiam tempor varius, quam elit justo ac accumsan id, eleifend lectus non.
5th May 2014

Disco & Dine

Cum sociis natoque penatibus et malesuada sit amet quam. Aliquam nonummy, tellus ante mollis sodales. Quisque nulla. Suspendisse vitae ante. Donec sit amet, consectetuer adipiscing elit. Sed dignissim vitae, vulputate imperdiet.
4th May 2014

Private Christmas Parties

Maecenas arcu elit, dictum quis, tincidunt vel, consequat ipsum et wisi. Morbi orci. Vestibulum ante ipsum dolor ut lacus. Ut laoreet metus tellus, quis lacus nibh, imperdiet wisi, vitae imperdiet dignissim.
4th May 2014

New Year’s Eve Glitter Ball

Sapien leo ultrices posuere cubilia Curae, Nulla massa. Donec gravida vitae, consequat wisi. Sed pharetra. Morbi tellus tincidunt justo. Sed placerat dui. Integer sodales pede. Sed malesuada fames ac turpis nec.

Check All Available Dates & Prices

New Year's Eve Glitter Ball

  • Sun 31 Dec - New Dock £57.95 (£48.29 ex vat)
  • £57.95 p.p.
  • Sold Out

New Year's Eve Masquerade Ball

  • Sun 31 Dec - Armouries £69.95 (£58.29 ex vat)
  • £69.95 p.p.
  • Sold Out

Legends Anthems

  • Fri 01 Dec - New Dock £54.95 (£45.79 ex vat)
  • £54.95 p.p.
  • Sold Out
  • Sat 02 Dec - New Dock £54.95 (£45.79 ex vat)
  • £54.95 p.p.
  • Sold Out
  • Fri 08 Dec - New Dock £54.95 (£45.79 ex vat)
  • £54.95 p.p.
  • Sold Out
  • Sat 09 Dec - New Dock £54.95 (£45.79 ex vat)
  • £54.95 p.p.
  • Sold Out
  • Fri 15 Dec - New Dock £54.95 (£45.79 ex vat)
  • £54.95 p.p.
  • Sold Out
  • Sat 16 Dec - New Dock £54.95 (£45.79 ex vat)
  • £54.95 p.p.
  • Sold Out
  • Thu 21 Dec - New Dock £54.95 (£45.79 ex vat)
  • £54.95 p.p.
  • Sold Out
  • Fri 22 Dec - New Dock £54.95 (£45.79 ex vat)
  • £54.95 p.p.
  • Sold Out

Banquet and Band

  • Sat 02 Dec - Armouries £54.95 (£45.79 ex vat)
  • £54.95 p.p.
  • Sold Out
  • Fri 08 Dec - Armouries £54.95 (£45.79 ex vat)
  • £54.95 p.p.
  • Sold Out
  • Sat 09 Dec - Armouries £54.95 (£45.79 ex vat)
  • £54.95 p.p.
  • Sold Out
  • Fri 15 Dec - Armouries £54.95 (£45.79 ex vat)
  • £54.95 p.p.
  • Sold Out
  • Sat 16 Dec - Armouries £54.95 (£45.79 ex vat)
  • £54.95 p.p.
  • Sold Out
  • Fri 22 Dec - Armouries £54.95 (£45.79 ex vat)
  • £54.95 p.p.
  • Sold Out

Disco and Dine

  • Sat 25 Nov - Armouries £27.95 (£23.29 ex vat)
  • £27.95 p.p.
  • Sold Out
  • Thu 30 Nov - Armouries £27.95 (£23.29 ex vat)
  • £27.95 p.p.
  • Sold Out
  • Fri 01 Dec - Armouries £27.95 (£23.29 ex vat)
  • £27.95 p.p.
  • Sold Out
  • Sun 03 Dec - Armouries £27.95 (£23.29 ex vat)
  • £27.95 p.p.
  • Sold Out
  • Wed 06 Dec - Armouries £27.95 (£23.29 ex vat)
  • £27.95 p.p.
  • Sold Out
  • Thu 07 Dec - Armouries £27.95 (£23.29 ex vat)
  • £27.95 p.p.
  • Sold Out
  • Sun 10 Dec - Armouries £27.95 (£23.29 ex vat)
  • £27.95 p.p.
  • Sold Out
  • Wed 13 Dec - Armouries £27.95 (£23.29 ex vat)
  • £27.95 p.p.
  • Sold Out
  • Thu 14 Dec - Armouries £27.95 (£23.29 ex vat)
  • £27.95 p.p.
  • Sold Out
  • Sun 17 Dec - Armouries £27.95 (£23.29 ex vat)
  • £27.95 p.p.
  • Sold Out
  • Mon 18 Dec - Armouries £27.95 (£23.29 ex vat)
  • £27.95 p.p.
  • Sold Out
  • Tue 19 Dec - Armouries £27.95 (£23.29 ex vat)
  • £27.95 p.p.
  • Sold Out
  • Wed 20 Dec - Armouries £27.95 (£23.29 ex vat)
  • £27.95 p.p.
  • Sold Out
  • Thu 21 Dec - Armouries £27.95 (£23.29 ex vat)
  • £27.95 p.p.
  • Sold Out

Disco and Dine Plus Bogus Brothers

  • Sat 23 Dec - Armouries £39.95 (£33.29 ex vat)
  • £39.95 p.p.
  • Sold Out